· Strona główna
· Praktyki w Turyngii
· Wyprawy dydaktyczne
· Modernizacja kształcenia
· Budownictwo to jest to!
· Olimpiada budowlana

Sekretariat czynny
poniedziałek - piątek

e-mail: zs1wadowice@wp.pl

Gimnazjalisto! To jest oferta dla Ciebie!
Bootstrap carousel
  • 6_2016_small
  • tb
  • murarz
  • hyd
  • wyk
  • 8_2016
  • facebook_2017
  • ckz
bootstrap carousel by WOWSlider.com v8.7
Maturzyści kończą szkołę

To był wzruszający dzień! Nasza wspaniała młodzież, po czterech latach wytężonej pracy i nauki, opuszcza mury szkoły. W ten sposób kończy się dla nich pewien etap w życiu. Zaczyna się jednak nowy.|
Panie i Panowie, czeka na Was tak wiele nowych wyzwań, spotkacie na swojej drodze tak wiele nowych osób. Trzymamy za Was kciuki, także na maturze :) Jesteśmy z Was dumni.

Apel na pożegnanie klas maturalnych przygotowała klasa III C pod opieką Pani Agnieszki Kołek. Było pięknie.
Tekst i foto w galerii: Katarzyna Górna-Oremus

· magdalenawilliams dnia 28 kwietnia 2017 o 11:33 · Drukuj
Częstochowa 2017

Nasi tegoroczni absolwenci, wraz z wychowawczynami: Panią Heleną Kiełkowicz oraz Panią Elżbietą Kraus, dotarli na Jasną Górę i wzięli udział w Mszy Świętej. Modlili się w intencji pomyślnie zdanych egzaminów i dobrych wyborów życiowych.

Warto dodać, że w tym roku szkolnym do Częstochowy przybyło 75 tysięcy maturzystów z całej Polski. Wśród nich nie mogło zabraknąć reprezentacji z Wadowic :)
Foto w galerii: Elżbieta Sularz, Katarzyna Górna-Oremus

· magdalenawilliams dnia 27 kwietnia 2017 o 09:18 · Drukuj
Dzień otwarty w Budowlance

26 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty.
Było radośnie i kreatywnie.

Dziękujemy wszystkim gimnazjalistom za przyjęcie zaproszenia. Było nam bardzo miło Was gościć.

I do zobaczenia we wrześniu, drodzy Gimnazjaliści :)

Foto w galerii: Katarzyna Górna-Oremus

· magdalenawilliams dnia 24 kwietnia 2017 o 09:48 · Drukuj
Podbiliśmy Wiedeń :-)

Uczniowie naszej szkoły zwiedzili Wiedeń. Być może trzy dni to za mało, aby poznać wszystkie tajemnice dawnej stolicy monarchii austro-węgierskiej, ale wystarczająco, aby zakochać się w tym mieście od pierwszego wejrzenia. Wycieczka, która odbyła się w dniach 19-21 kwietnia 2017 roku zachowa się w naszej pamięci jako pasjonująca wyprawa, na której poznaliśmy sekrety Habsburgów, podziwialiśmy urodę Sissi, zwiedziliśmy największe muzea, bawiliśmy się na Praterze, ale nie tylko. To był doskonały czas integracji i wypoczynku. Pozostaną dobre wspomnienia :)
Foto w galerii: Ela Łukańko, Patrycja Oprychał, Natalia Bargiel, Bartłomiej Korzeniowski, Agnieszka Jakubowska (kierownik wyprawy), Agnieszka Kołek, Katarzyna Górna-Oremus

· magdalenawilliams dnia 24 kwietnia 2017 o 08:49 · Drukuj
Wyciskanie sztangi

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Nr 3 w Wadowicach odbyły się zawody siłowe Ekonom Strong Power Day. Zawodnik naszej szkoły, Antoni Zając z klasy 4c, podniósł ciężar 110 kg, a w konkurencji wyciskania własnego ciężaru 72,5 kg x 20, zajął II miejsce.

Gratulacje!

Text i foto w galerii: Jance

· magdalenawilliams dnia 19 kwietnia 2017 o 11:39 · Drukuj
Piłka siatkowa międzyklasowa 2016/2017

W rozegranym marcowo-kwietniowym turnieju piłki siatkowej wystąpiły reprezentacje czterech klas, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Tabela wyników przedstawia się następująco: 1 miejsce – 2f, 2 miejsce – 3f, 3 miejsce – 2d, 4 miejsce – 1c.

Text: Jance

· magdalenawilliams dnia 19 kwietnia 2017 o 07:22 · Drukuj
Wesołych Świąt!

12 kwietnia 2017 r. klasa 1F wraz z wychowawczynią - A. Gębalą przygotowała apel z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Uczniowie przypomnieli polskie tradycje związane z najważniejszym w religii chrześcijańskiej świętem, czyli czasem pełnym sprzeczności: umartwień i radości; postu i uświęconego łakomstwa; czasem zalotów i spotkań rodzinnych; czasem wypatrywania wiosny, świętowania jej powrotu. Tę wiosnę symbolizował powracający bocian, zielone rośliny, ale zwłaszcza zmartwychwstały Jezus. Cud zmartwychwstania- zwycięstwo Syna Bożego nad śmiercią rozgrywa się wciąż na naszych oczach w scenerii powrotu przyrody do życia. Uczniowie złożyli życzenia świąteczne swoim kolegom i Gronu Pedagogicznemu wręczając piękne, własnoręcznie wykonane kartki. A. Gębala
Zdjęcia w galerii K. Górna-Oremus

· magdalenawilliams dnia 12 kwietnia 2017 o 08:18 · Drukuj
Kształcenie zawodowe
TECHNIK BUDOWNICTWA
MURARZ-TYNKARZ
MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE
BETONIARZ-ZBROJARZ

Klasa architektoniczna

Nie możesz się zalogować?