Leczenie krzywego kręgosłupa

Większość dzieci ma problem z nieodpowiednio wyprofilowanym kręgosłupem. Nie wynika to z tego, że są chore, czy są odmieńcami. Wręcz przeciwnie, to normalne zjawisko. I uważam, że to jest na porządku dziennym. A po to są poradnie, po to są ćwiczenia, żeby pomóc dziecku Hurtownia kosmetyków uzyskać odpowiednią postawę. Nikt z nas nie nie jest idealny i nie urodził się bez żadnej choroby. Dlatego właśnie w młodszych klasach są zajęcia korekcyjne, na których dzieci pracują nad swoją postawą. Po za tym jeśli Twoje dziecko zaczyna się garbić albo ma krzywy kręgosłup, warto je zapisać na basen.
Dlaczego? Ponieważ na basenie pracuje się również nad postawą. Nie da się pływać krzywo, trzeba być wyprostowanym. Z ramionami ściągniętymi do tyłu. To ważne i dziecko momentalnie nabiera odpowiedniej postawy. Mi osobiście wystarczył rok jeżdżenia na zajęcia na basenie, żeby moja postawa z wygiętej stała się prawidłową. Tylko rok, to nie dużo, ale oczywiście nie zaprzestałam chodzenia na basen, bo to bardzo lubię. Mam nadzieje, że mój artykuł troszkę pomoże i pokaże, że to normalne zjawisko.

Zobacz stronę autora: protetyka trójmiasto