Leki na grypę do picia

Aktualnie w każdej aptece znajdziemy ogromną ilość leków sypkich, które rozpuszcza się w wodzie i one mają błyskawicznie postawić nas na nogi i przegonić przeziębienie czy grypę. Ale czy tak na prawdę jest? Zdecydowanie nie. Bo takie produkty tylko zacierają ślady. Nie walczą z przyczyną, Tkaniny meblowe tylko usuwają objawy. Okey, one są fajne, jak źle się czujesz wieczorem, a wiesz, że jutro masz ważne spotkanie. Wtedy na jeden dzień dadzą Ci poprawę. Jednak choroba wróci.
Dlatego ja odradzam ciągłego picia takich produktów. Nawet na opakowaniu jest napisane, że można je Trener personalny opinie stosować maksymalnie trzy dni po dwie saszetki. I to jest maksimum. Ale to i tak nie przepędzi choroby. Zdecydowanie musimy wybrać się do lekarza albo walczyć z grypą domowymi sposobami. Czyli wziąć wolne i się grzać i wzmacniać. Ja wiem, że wiele osób się ze mną nie zgodzi. Bo nie ma na to czasu, bo życie teraz leci szybko, bo trzeba pędzić. Bo wolnego się nie bierze, bo nie dostaje się za to pieniędzy.
No tak, ale czy to szybkie życie jest ważniejsze od waszego zdrowia?

Zobacz stronę autora: XHTML